| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 51 |
| Pris/GB: | 1.79 |
| Rotationshastighet: | 10000 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 52 |
| Pris/GB: | 1.29 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 53 |
| Pris/GB: | 0.86 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 54 |
| Pris/GB: | 0.40 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 55 |
| Pris/GB: | 0.61 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 56 |
| Pris/GB: | 2.92 |
| Rotationshastighet: | 10000 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 57 |
| Pris/GB: | 1.39 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 58 |
| Pris/GB: | 0.96 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 59 |
| Pris/GB: | 0.52 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 61 |
| Pris/GB: | 0.63 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 62 |
| Pris/GB: | 2.12 |
| Rotationshastighet: | 10000 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 63 |
| Pris/GB: | 0.66 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 64 |
| Pris/GB: | 0.61 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 65 |
| Pris/GB: | 0.79 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 66 |
| Pris/GB: | 0.60 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 150GB |
| Rank: | 67 |
| Pris/GB: | 7 |
| Rotationshastighet: | 10000 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 68 |
| Pris/GB: | 0.61 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 69 |
| Pris/GB: | 0.63 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 72 |
| Pris/GB: | 0.54 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 73 |
| Pris/GB: | 0.87 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 74 |
| Pris/GB: | 0.94 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 75 |
| Pris/GB: | 0.37 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 76 |
| Pris/GB: | 0.79 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 77 |
| Pris/GB: | 0.89 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 79 |
| Pris/GB: | 0.90 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 80 |
| Pris/GB: | 0.59 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 81 |
| Pris/GB: | 1 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 82 |
| Pris/GB: | 1.12 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 84 |
| Pris/GB: | 0.57 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 85 |
| Pris/GB: | 0.56 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 86 |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 87 |
| Pris/GB: | 0.85 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 88 |
| Pris/GB: | 0.48 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 89 |
| Pris/GB: | 0.55 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 90 |
| Pris/GB: | 0.53 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 91 |
| Pris/GB: | 1.32 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 92 |
| Pris/GB: | 0.39 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 93 |
| Pris/GB: | 0.87 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 94 |
| Pris/GB: | 0.74 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 95 |
| Pris/GB: | 0.55 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2500GB |
| Rank: | 96 |
| Pris/GB: | 0.40 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 97 |
| Pris/GB: | 0.77 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 100 |
| Pris/GB: | 0.44 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 101 |
| Pris/GB: | 0.46 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 102 |
| Pris/GB: | 0.47 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 103 |
| Pris/GB: | 0.37 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 104 |
| Pris/GB: | 0.88 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 109 |
| Pris/GB: | 1.02 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 110 |
| Pris/GB: | 0.85 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rank: | 111 |
| Pris/GB: | 3.58 |
| Rotationshastighet: | 7200 |