| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 1 |
| Pris/GB: | 0.41 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 2 |
| Pris/GB: | 0.37 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 3 |
| Pris/GB: | 0.36 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 4 |
| Pris/GB: | 0.36 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 5 |
| Pris/GB: | 0.35 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 6 |
| Pris/GB: | 0.41 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 7 |
| Pris/GB: | 0.46 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 8 |
| Pris/GB: | 0.40 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 9 |
| Pris/GB: | 0.59 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 10 |
| Pris/GB: | 0.59 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 11 |
| Pris/GB: | 0.60 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 12 |
| Pris/GB: | 0.77 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 13 |
| Pris/GB: | 1.76 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 14 |
| Pris/GB: | 0.65 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 15 |
| Pris/GB: | 0.41 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 16 |
| Pris/GB: | 0.67 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 17 |
| Pris/GB: | 0.64 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 18 |
| Pris/GB: | 0.60 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 19 |
| Pris/GB: | 0.32 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 20 |
| Pris/GB: | 0.50 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 21 |
| Pris/GB: | 0.56 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 22 |
| Pris/GB: | 0.82 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 23 |
| Pris/GB: | 0.40 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 24 |
| Pris/GB: | 0.72 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 25 |
| Pris/GB: | 0.45 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 26 |
| Pris/GB: | 0.98 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 27 |
| Pris/GB: | 0.94 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 28 |
| Pris/GB: | 0.33 |
| Rotationshastighet: | 5700 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 29 |
| Pris/GB: | 0.57 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 30 |
| Pris/GB: | 0.43 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 31 |
| Pris/GB: | 0.55 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 32 |
| Pris/GB: | 0.59 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 33 |
| Pris/GB: | 1.22 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 34 |
| Pris/GB: | 0.96 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 35 |
| Pris/GB: | 0.36 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 36 |
| Pris/GB: | 0.42 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 37 |
| Pris/GB: | 0.43 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 38 |
| Pris/GB: | 1.02 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 39 |
| Pris/GB: | 0.58 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 40 |
| Pris/GB: | 0.79 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 41 |
| Pris/GB: | 0.38 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 42 |
| Pris/GB: | 0.40 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 43 |
| Pris/GB: | 0.59 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 44 |
| Pris/GB: | 0.60 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 45 |
| Pris/GB: | 0.82 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 46 |
| Pris/GB: | 0.83 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 47 |
| Pris/GB: | 0.47 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 48 |
| Pris/GB: | 1.75 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 49 |
| Pris/GB: | 0.91 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 50 |
| Pris/GB: | 0.42 |
| Rotationshastighet: | 7200 |