| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 455 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.81 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 457 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.64 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 474 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.50 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 475 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.38 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 476 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.45 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 477 |
| Pris/GB: | 9.40 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 478 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 5.23 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 479 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.05 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 480 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.91 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 481 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.70 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 483 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.27 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 484 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.69 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 488 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.25 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 489 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.82 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 491 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.40 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 493 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.40 |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 496 |
| Pris/GB: | 0.82 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 497 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 6.20 |
| Hårddiskstorlek: | 931GB |
| Rank: | 498 |
| Pris/GB: | 1.29 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 500 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.53 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 502 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.49 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 503 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.40 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 504 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.81 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 506 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.39 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 508 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.84 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 509 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.08 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 510 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.29 |
| Hårddiskstorlek: | 128GB |
| Rank: | 511 |
| Formfaktor: | 1.8 tum' |
| Pris/GB: | 8.59 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 512 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.34 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 514 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.82 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 515 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.44 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 516 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.28 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 517 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.84 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 521 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.22 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 522 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.96 |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Rank: | 524 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.84 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 528 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.80 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 530 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.49 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 531 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.97 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 533 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.89 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 535 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.91 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 536 |
| Pris/GB: | 0.63 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 537 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 538 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 5.27 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 539 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.44 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 541 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.40 |
| Hårddiskstorlek: | 120GB |
| Rank: | 543 |
| Formfaktor: | 1.8 tum' |
| Pris/GB: | 6.58 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 545 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.91 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 546 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.71 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 547 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.61 |