| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 389 |
| Pris/GB: | 0.93 |
| Hårddiskstorlek: | 120GB |
| Rank: | 390 |
| Pris/GB: | 92.57 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 391 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.73 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 393 |
| Pris/GB: | 1.35 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 394 |
| Pris/GB: | 0.82 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 395 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.94 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 397 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 4.22 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 398 |
| Pris/GB: | 1.62 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 399 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.40 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 401 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.80 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 402 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.56 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 404 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.45 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 405 |
| Pris/GB: | 0.62 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 407 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.06 |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Rank: | 408 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.25 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 409 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.98 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 410 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.08 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 411 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.73 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 412 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.03 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 414 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.88 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 415 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.54 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 416 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.26 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 417 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.48 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 418 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.12 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 419 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.99 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 422 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.57 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 423 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.29 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 424 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.75 |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Rank: | 425 |
| Pris/GB: | 1.38 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 426 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.19 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 428 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.19 |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Rank: | 429 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.08 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 431 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.07 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 432 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.03 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 433 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.70 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 434 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.61 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 435 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.79 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 436 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.67 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 437 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.29 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 439 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.70 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 441 |
| Pris/GB: | 2.75 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 442 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.07 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 443 |
| Pris/GB: | 2.23 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 444 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.59 |
| Hårddiskstorlek: | 128GB |
| Rank: | 447 |
| Pris/GB: | 9.09 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 448 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.10 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 449 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.96 |
| Hårddiskstorlek: | 120GB |
| Rank: | 450 |
| Pris/GB: | 11.14 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 451 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.07 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 454 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.03 |