| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Rank: | 320 |
| Pris/GB: | 0.96 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 322 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.93 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 323 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.32 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 324 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.32 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 325 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.95 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 327 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.33 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 328 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.57 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 329 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.44 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 330 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.53 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 331 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.98 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 333 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.04 |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 334 |
| Pris/GB: | 2.20 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 335 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.30 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 336 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.61 |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Rank: | 337 |
| Pris/GB: | 0.79 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 338 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.70 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rank: | 339 |
| Pris/GB: | 7.67 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 340 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.05 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 342 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.55 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 343 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.99 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 345 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.60 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 346 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.29 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 347 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.18 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 348 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.65 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 349 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.04 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 350 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.84 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 351 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.14 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 353 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.28 |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Rank: | 354 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.07 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 361 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.59 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 362 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 363 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.93 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 364 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.12 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 365 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.84 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 366 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.86 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 369 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.64 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 370 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.40 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 371 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.66 |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 372 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.54 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 373 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.68 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 374 |
| Pris/GB: | 0.81 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 375 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.75 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 377 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.37 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 378 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.45 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 379 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.58 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 381 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.04 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 383 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.90 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 384 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.39 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 386 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.58 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 387 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.93 |