| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 266 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.03 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 267 |
| Pris/GB: | 1.24 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 268 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.52 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 269 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.64 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 270 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.59 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 271 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.06 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 272 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.17 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 273 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.56 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 274 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.12 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 275 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.74 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 277 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.87 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 278 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.32 |
| Hårddiskstorlek: | 120GB |
| Rank: | 279 |
| Pris/GB: | 88.89 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 280 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.60 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 281 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.88 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 282 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.97 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 283 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.51 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 284 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.81 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 285 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.41 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 286 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.66 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 287 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.10 |
| Hårddiskstorlek: | 256GB |
| Rank: | 288 |
| Pris/GB: | 8.37 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 289 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.71 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 290 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.09 |
| Hårddiskstorlek: | 6GB |
| Rank: | 291 |
| Pris/GB: | 296 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 292 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.47 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 293 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.62 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 295 |
| Pris/GB: | 0.50 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 296 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.40 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 297 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.68 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 298 |
| Pris/GB: | 3.30 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 300 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.44 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 301 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.69 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 302 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.29 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 303 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.63 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 305 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.76 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 306 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.02 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 307 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.73 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 308 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.46 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 309 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.83 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 310 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.63 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 311 |
| Pris/GB: | 1.56 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 312 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.05 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 313 |
| Pris/GB: | 1.34 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 314 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.06 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 315 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.66 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 316 |
| Pris/GB: | 1.22 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 317 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.07 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 318 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.74 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 319 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.39 |