| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 209 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.67 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 210 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.78 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 211 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.04 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 212 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.78 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 213 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.78 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 214 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.61 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 215 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.27 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 216 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.50 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 217 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.13 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 218 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.45 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 219 |
| Pris/GB: | 1.44 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 220 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.10 |
| Hårddiskstorlek: | 16000GB |
| Rank: | 221 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.78 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 222 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 223 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.55 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 224 |
| Pris/GB: | 1.88 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 226 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.76 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 227 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.89 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 229 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.84 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 230 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.48 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 231 |
| Pris/GB: | 0.88 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 232 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.60 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 233 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.68 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 234 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.86 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 235 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.09 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 236 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.26 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rank: | 238 |
| Pris/GB: | 4.99 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 239 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.57 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 240 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.69 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 242 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.88 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 243 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.46 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 244 |
| Pris/GB: | 0.77 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 245 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.53 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 246 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.63 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 247 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.09 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 248 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.31 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 249 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.72 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 250 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.73 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 251 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.60 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 254 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.64 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 255 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.70 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 256 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.53 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 257 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.77 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 258 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.14 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 259 |
| Pris/GB: | 2.71 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 261 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Hårddiskstorlek: | 128GB |
| Rank: | 262 |
| Formfaktor: | 1.8 tum' |
| Pris/GB: | 9 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 263 |
| Pris/GB: | 1.60 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 264 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.75 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 265 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.88 |