| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 156 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.93 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 157 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.12 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 158 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.50 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 159 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.01 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 160 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.97 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 161 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.70 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 162 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.40 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 163 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.90 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 164 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.06 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 165 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.45 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 166 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.76 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 167 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.70 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 168 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.96 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 169 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.72 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 170 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.58 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 171 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.75 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 172 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.17 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 173 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.82 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 174 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.25 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 175 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.20 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 176 |
| Pris/GB: | 0.96 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 177 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.46 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 178 |
| Pris/GB: | 2.05 |
| Hårddiskstorlek: | 16000GB |
| Rank: | 179 |
| Pris/GB: | 0.84 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 180 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.65 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 181 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.29 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 183 |
| Pris/GB: | 1.28 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 184 |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 186 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.55 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 187 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.83 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 188 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.34 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 189 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.58 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 190 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.49 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 192 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.12 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 193 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.72 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 194 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.09 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 195 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.05 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 196 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.62 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 197 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.83 |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 198 |
| Pris/GB: | 0.67 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 199 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.06 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 200 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.01 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 201 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.55 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 202 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.06 |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Rank: | 203 |
| Pris/GB: | 1.50 |
| Hårddiskstorlek: | 256GB |
| Rank: | 204 |
| Formfaktor: | 1.8 tum' |
| Pris/GB: | 8.39 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 205 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.62 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 206 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.98 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 207 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.58 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 208 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1 |