| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 104 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.72 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 105 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.06 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 106 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.09 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 107 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.72 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 108 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.07 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 109 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.71 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 110 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.90 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 111 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.33 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 112 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.15 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 113 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.83 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 114 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.43 |
| Hårddiskstorlek: | 8GB |
| Rank: | 115 |
| Formfaktor: | 1.0 tum' |
| Pris/GB: | 18.75 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 116 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.41 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 117 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.50 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 118 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.79 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 119 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.09 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 120 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.12 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 121 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.86 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 122 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.90 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 123 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.55 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 124 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.21 |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 125 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.81 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 126 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.64 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 127 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.43 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 128 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.59 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 129 |
| Pris/GB: | 1.30 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 130 |
| Pris/GB: | 0.54 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 131 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.70 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 132 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 133 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.99 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 134 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.20 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 135 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.70 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 136 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.14 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 137 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.67 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 138 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.50 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 139 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.72 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 140 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.19 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 141 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.98 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 142 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.13 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 143 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 144 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.75 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 145 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.50 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 146 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.58 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 147 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.45 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 148 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.81 |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 150 |
| Pris/GB: | 0.77 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 151 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.32 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 152 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.88 |
| Hårddiskstorlek: | 18000GB |
| Rank: | 154 |
| Pris/GB: | 1.26 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 155 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.28 |