| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.18 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.99 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.26 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.39 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.31 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.60 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.12 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.51 |