| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 52 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.30 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 53 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.21 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 54 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.99 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 55 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.70 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 56 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.54 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 58 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.85 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 59 |
| Pris/GB: | 0.83 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 60 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.19 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 61 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.23 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 62 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 63 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.96 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 64 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.82 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 65 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.86 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 66 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.08 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 67 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.70 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 68 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.60 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 69 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.69 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 70 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.43 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 71 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.32 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 72 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.62 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 73 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.18 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 75 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.73 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 76 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.34 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 77 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.98 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 78 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.23 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 79 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.42 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 80 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 81 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.24 |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 82 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.92 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 83 |
| Pris/GB: | 0.67 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 84 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.43 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 85 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.68 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 86 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.61 |
| Hårddiskstorlek: | 931GB |
| Rank: | 87 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.89 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 88 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 89 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.69 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 90 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.98 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 91 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.57 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 92 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.47 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 93 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.87 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 94 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.95 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 95 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.98 |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 96 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.55 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 97 |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.14 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 98 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.56 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 99 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.30 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 100 |
| Pris/GB: | 0.84 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 101 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.48 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 102 |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 103 |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.12 |