| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 0.86 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.36 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.21 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.63 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.13 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.80 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.01 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.66 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.20 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.77 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.95 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.67 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.39 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.50 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.50 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.95 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.35 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Formfaktor: | 1.8 tum' |
| Pris/GB: | 3.56 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.26 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.22 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.51 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.07 |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.30 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.31 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.58 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.08 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.32 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 4.77 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.18 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.15 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.93 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.45 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.93 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.16 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.60 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.90 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.16 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.19 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.71 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.88 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.48 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.85 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.06 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.30 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.87 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.70 |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.88 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.55 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.34 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.12 |