| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.89 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.34 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.37 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.91 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.06 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.75 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.02 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.24 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.02 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.80 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.56 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Pris/GB: | 76.78 |
| Hårddiskstorlek: | 120GB |
| Pris/GB: | 186.58 |
| Hårddiskstorlek: | 60GB |
| Pris/GB: | 272.68 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Pris/GB: | 74.31 |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Pris/GB: | 1.54 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Pris/GB: | 1.30 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 1.02 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 1.15 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 1.67 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.35 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 1.78 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Pris/GB: | 1.17 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.30 |
| Hårddiskstorlek: | 16000GB |
| Pris/GB: | 4.06 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Pris/GB: | 5.62 |
| Hårddiskstorlek: | 16000GB |
| Pris/GB: | 4.61 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Pris/GB: | 6.94 |
| Hårddiskstorlek: | 16000GB |
| Pris/GB: | 4.50 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Pris/GB: | 6.75 |
| Hårddiskstorlek: | 16000GB |
| Pris/GB: | 6.93 |
| Hårddiskstorlek: | 32000GB |
| Pris/GB: | 4.82 |
| Hårddiskstorlek: | 16000GB |
| Pris/GB: | 7.60 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 82.40 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.08 |
| Hårddiskstorlek: | 40GB |
| Pris/GB: | 45.78 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.90 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.83 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.31 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.63 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.95 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.17 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.44 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.71 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.16 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.86 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.86 |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.15 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.99 |