| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.95 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.38 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.17 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.31 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.44 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.90 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.80 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.65 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.40 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.86 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.25 |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.87 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Pris/GB: | 0.74 |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.89 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.54 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.26 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.51 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.34 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.58 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.34 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.29 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.50 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.99 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.19 |
| Hårddiskstorlek: | 40GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 105.05 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 4.79 |
| Hårddiskstorlek: | 40GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 90.15 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 52.34 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.62 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 2.07 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.99 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.56 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.97 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.58 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 11.78 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.76 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.70 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.62 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.15 |
| Hårddiskstorlek: | 120GB |
| Formfaktor: | 1.8 tum' |
| Pris/GB: | 5.73 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Formfaktor: | 1.8 tum' |
| Pris/GB: | 4.89 |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.80 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.14 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.81 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.43 |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.13 |