| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 1.33 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.35 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 28.18 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.86 |
| Hårddiskstorlek: | 40GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 40.63 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Pris/GB: | 1.71 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.55 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.73 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.06 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 6.25 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.87 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.21 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 2.98 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 2.16 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 1.86 |
| Hårddiskstorlek: | 16000GB |
| Pris/GB: | 1.18 |
| Hårddiskstorlek: | 16000GB |
| Pris/GB: | 1.23 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.08 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 9.05 |
| Hårddiskstorlek: | 16000GB |
| Pris/GB: | 1.48 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.22 |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.50 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 23.27 |
| Hårddiskstorlek: | 16000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 4.11 |
| Hårddiskstorlek: | 24000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 3.11 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 0.87 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 48.70 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 15.74 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 2.84 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 5.24 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.96 |
| Hårddiskstorlek: | 40GB |
| Pris/GB: | 103.18 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.56 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.74 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 2.10 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 2.64 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Pris/GB: | 2.06 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.60 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 10.69 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 8.82 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 5.86 |
| Hårddiskstorlek: | 512GB |
| Pris/GB: | 7.34 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.53 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.53 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.18 |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.78 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 2.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.94 |
| Hårddiskstorlek: | 300GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 6.67 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 0.58 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Formfaktor: | 3.5 tum' |
| Pris/GB: | 1.32 |