| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 102 |
| Effekt: | 1000W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 103 |
| Effekt: | 300W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 104 |
| Effekt: | 480W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 105 |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 106 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 107 |
| Effekt: | 300W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 108 |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 109 |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 110 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 1244:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Rank: | 111 |
| Effekt: | 270W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 112 |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Rank: | 113 |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 114 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 115 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 116 |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 117 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 118 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 119 |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Rank: | 120 |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 121 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 122 |
| Effekt: | 1500W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 123 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 124 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 125 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 126 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 127 |
| Effekt: | 1000W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 128 |
| Effekt: | 620W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 129 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Rank: | 130 |
| Effekt: | 1600W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 131 |
| Effekt: | 720W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 132 |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 133 |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 134 |
| Effekt: | 750W |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 135 |
| Effekt: | 1250W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 136 |
| Effekt: | 520W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 137 |
| Effekt: | 1250W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 138 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 139 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 140 |
| Effekt: | 90W |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 141 |
| Effekt: | 1000W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Rank: | 142 |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 143 |
| Effekt: | 420W |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 144 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 145 |
| Effekt: | 520W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 146 |
| Effekt: | 650W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 147 |
| Effekt: | 500W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 148 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 149 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 150 |
| Effekt: | 1000W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 151 |
| Effekt: | 1500W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |