| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 450W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 550W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 350W |
| Effekt: | 550W |
| Effekt: | 350W |
| Effekt: | 450W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 450W |
| Lägsta pris: | 495:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 460W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Effekt: | 400W |
| Effekt: | 510W |
| Effekt: | 300W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 191W |
| Effekt: | 289W |