| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 51 |
| Effekt: | 660W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 53 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 54 |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 55 |
| Effekt: | 1150W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 56 |
| Effekt: | 760W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 57 |
| Effekt: | 860W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 58 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 59 |
| Effekt: | 730W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Lägsta pris: | 762:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Rank: | 60 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 61 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 62 |
| Effekt: | 530W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 63 |
| Effekt: | 1000W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 64 |
| Effekt: | 1000W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 65 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 66 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 67 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 68 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 69 |
| Effekt: | 1000W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 70 |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 71 |
| Effekt: | 300W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 72 |
| Effekt: | 450W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 73 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 74 |
| Effekt: | 800W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 75 |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 76 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 77 |
| Effekt: | 950W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 78 |
| Effekt: | 450W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 79 |
| Effekt: | 760W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 80 |
| Effekt: | 1000W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 81 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 82 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 83 |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 84 |
| Effekt: | 450W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 85 |
| Effekt: | 750W |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 86 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 87 |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 88 |
| Effekt: | 480W |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 89 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 90 |
| Effekt: | 450W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 91 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 92 |
| Effekt: | 460W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 93 |
| Effekt: | 300W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Lägsta pris: | 752:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Rank: | 94 |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 95 |
| Effekt: | 430W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 96 |
| Effekt: | 500W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 97 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 98 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 99 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 100 |
| Effekt: | 800W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 101 |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |