| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 450W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 550W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 550W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 550W |
| Lägsta pris: | 709:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Effekt: | 250W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 400W |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 235W |
| Effekt: | 250W |
| Effekt: | 380W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 400W |
| Effekt: | 500W |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 150W |
| Effekt: | 380W |
| Effekt: | 300W |
| Lägsta pris: | 1259:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Effekt: | 260W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Effekt: | 1000W |
| Lägsta pris: | 906:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Effekt: | 200W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Lägsta pris: | 2357:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Effekt: | 280W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Lägsta pris: | 1134:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 560W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effekt: | 650W |
| Lägsta pris: | 1961:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Effekt: | 665W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 700W |
| Effekt: | 980W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 350W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 400W |
| Effekt: | 650W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 300W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 400W |
| Lägsta pris: | 598:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 600W |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 380W |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 1500W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 575W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 675W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 775W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 520W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 420W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Effekt: | 450W |
| Effekt: | 650W |
| Effekt: | 450W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |