| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effekt: | 400W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 1200W |
| Effekt: | 620W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effekt: | 160W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 770W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 550W |
| Effekt: | 800W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Effekt: | 600W |
| Effekt: | 450W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 420W |
| Effekt: | 300W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 454W |
| Effekt: | 600W |
| Effekt: | 550W |
| Effekt: | 515W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 555W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 450W |
| Effekt: | 450W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 850W |
| Effekt: | 920W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 250W |
| Effekt: | 400W |
| Effekt: | 500W |
| Effekt: | 600W |
| Effekt: | 700W |
| Effekt: | 1000W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effekt: | 500W |
| Effekt: | 600W |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 620W |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 600W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 950W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 450W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |