| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Effekt: | 460W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 1000W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 520W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 620W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 950W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 450W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effekt: | 350W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 560W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 660W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 760W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 800W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 450W |
| Effekt: | 650W |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 1500W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 1300W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 1350W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Effekt: | 300W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 350W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Effekt: | 400W |
| Effekt: | 500W |
| Effekt: | 600W |
| Effekt: | 700W |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 800W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 180W |
| Effekt: | 220W |
| Effekt: | 350W |
| Lägsta pris: | 498:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Effekt: | 350W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Effekt: | 500W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 400W |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |