| Rank: | 846 |
| Effekt: | 600W |
| Rank: | 848 |
| Effekt: | 900W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Lägsta pris: | 3319:- |
| Rank: | 849 |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Rank: | 851 |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 852 |
| Effekt: | 700W |
| Rank: | 853 |
| Effekt: | 1350W |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 854 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 855 |
| Effekt: | 450W |
| Rank: | 857 |
| Effekt: | 550W |
| Rank: | 910 |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 911 |
| Effekt: | 450W |
| Rank: | 912 |
| Effekt: | 500W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 913 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Rank: | 915 |
| Effekt: | 450W |
| Rank: | 916 |
| Effekt: | 400W |
| Rank: | 917 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 918 |
| Effekt: | 450W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 921 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 926 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 927 |
| Effekt: | 400W |
| Rank: | 930 |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 931 |
| Effekt: | 400W |
| Rank: | 932 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 933 |
| Effekt: | 350W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Rank: | 934 |
| Effekt: | 430W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 935 |
| Effekt: | 350W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 938 |
| Effekt: | 150W |
| Rank: | 941 |
| Effekt: | 620W |
| Rank: | 942 |
| Effekt: | 550W |
| Rank: | 943 |
| Effekt: | 520W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 946 |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 951 |
| Effekt: | 424W |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 956 |
| Effekt: | 800W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 957 |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 958 |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Rank: | 959 |
| Effekt: | 250W |
| Rank: | 960 |
| Effekt: | 480W |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 978 |
| Effekt: | 750W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 988 |
| Effekt: | 430W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 480W |
| Effekt: | 550W |
| Effekt: | 450W |
| Effekt: | 350W |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Effekt: | 350W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Effekt: | 1000W |