| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 749 |
| Effekt: | 430W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Rank: | 750 |
| Effekt: | 800W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 754 |
| Effekt: | 400W |
| Rank: | 755 |
| Effekt: | 530W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Rank: | 756 |
| Effekt: | 530W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 758 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Rank: | 759 |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 760 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 761 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 765 |
| Effekt: | 420W |
| Lägsta pris: | 769:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Rank: | 766 |
| Effekt: | 480W |
| Rank: | 767 |
| Effekt: | 300W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Rank: | 768 |
| Effekt: | 350W |
| Lägsta pris: | 590:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Rank: | 771 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 773 |
| Effekt: | 350W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 774 |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 777 |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 778 |
| Effekt: | 900W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 782 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 783 |
| Effekt: | 450W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 784 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 785 |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 788 |
| Effekt: | 700W |
| Rank: | 796 |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 799 |
| Effekt: | 550W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 800 |
| Effekt: | 400W |
| Lägsta pris: | 618:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Rank: | 801 |
| Effekt: | 550W |
| Lägsta pris: | 539:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Rank: | 802 |
| Effekt: | 550W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 807 |
| Effekt: | 550W |
| Rank: | 810 |
| Effekt: | 450W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 811 |
| Effekt: | 430W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 812 |
| Effekt: | 380W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 814 |
| Effekt: | 350W |
| Rank: | 817 |
| Effekt: | 650W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 820 |
| Effekt: | 450W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 821 |
| Effekt: | 550W |
| Lägsta pris: | 389:- |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 826 |
| Effekt: | 520W |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 827 |
| Effekt: | 530W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 828 |
| Effekt: | 450W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 829 |
| Effekt: | 350W |
| Rank: | 831 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 833 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Lägsta pris: | 1028:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Rank: | 834 |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 835 |
| Effekt: | 700W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Rank: | 836 |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 837 |
| Effekt: | 1000W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Rank: | 839 |
| Effekt: | 500W |
| Rank: | 840 |
| Effekt: | 400W |
| Rank: | 841 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 845 |
| Effekt: | 650W |