| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 1 |
| Effekt: | 500W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 2 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 3 |
| Effekt: | 630W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 4 |
| Effekt: | 760W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 5 |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 6 |
| Effekt: | 1200W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 7 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 8 |
| Effekt: | 430W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 9 |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Nej |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 10 |
| Effekt: | 860W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 11 |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 12 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Rank: | 13 |
| Effekt: | 500W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 14 |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 15 |
| Effekt: | 450W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 16 |
| Effekt: | 360W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 17 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Rank: | 18 |
| Effekt: | 150W |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 19 |
| Effekt: | 90W |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 20 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 21 |
| Effekt: | 860W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 22 |
| Effekt: | 160W |
| Rank: | 23 |
| Effekt: | 700W |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 24 |
| Effekt: | 680W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 25 |
| Effekt: | 430W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 26 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 27 |
| Effekt: | 460W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 28 |
| Effekt: | 1200W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 29 |
| Effekt: | 550W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 30 |
| Effekt: | 430W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 31 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 32 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Silver |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 33 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 34 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 35 |
| Effekt: | 580W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 36 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 37 |
| Effekt: | 300W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 38 |
| Effekt: | 800W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 39 |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Modulärt: | Nej |
| Rank: | 40 |
| Effekt: | 400W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 41 |
| Effekt: | 520W |
| 80 plus-certifiering: | Platina |
| Rank: | 42 |
| Effekt: | 600W |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 43 |
| Effekt: | 850W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 44 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 45 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 46 |
| Effekt: | 1050W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 47 |
| Effekt: | 650W |
| 80 plus-certifiering: | Guld |
| Rank: | 48 |
| Effekt: | 800W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |
| Modulärt: | Ja |
| Rank: | 49 |
| Effekt: | 600W |
| 80 plus-certifiering: | Standard |
| Lägsta pris: | 966:- |
| Modulärt: | Inte modulärt |
| Rank: | 50 |
| Effekt: | 750W |
| 80 plus-certifiering: | Brons |