| Lägsta pris: | 539:- |
| Antal kärnor: | 4st |
| Boxad: | Nej |
| Klockfrekvens: | 2.3GHz |
| Processortyp: | AMD A-Series A10 |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Antal kärnor: | 4st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 4st |
| Socket: | AMD Socket FM2 |
| Dynamisk frekvensjustering: | AMD PowerNow! |
| Klockfrekvens: | 3.5GHz |
| Micron-teknologi: | 28 |
| L2-cache (totalt): | 4MB |
| L3-cache (totalt): | 0MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Ja |
| Processortyp: | AMD A-Series A10 |
| Lägsta pris: | 1549:- |
| Antal kärnor: | 4st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 4st |
| Socket: | AMD Socket FM2 |
| Dynamisk frekvensjustering: | AMD Cool'n'Quiet |
| Klockfrekvens: | 3.7GHz |
| Micron-teknologi: | 28 |
| L2-cache (totalt): | 4MB |
| L3-cache (totalt): | 0MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Ja |
| Processortyp: | AMD A-Series A10 |
| Antal kärnor: | 4st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 4st |
| Socket: | AMD Socket AM4 |
| Dynamisk frekvensjustering: | AMD PowerNow! |
| Klockfrekvens: | 3.8GHz |
| Micron-teknologi: | 28 |
| L2-cache (totalt): | 2MB |
| L3-cache (totalt): | 0MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Ja |
| Processortyp: | AMD A-Series A12 |
| Lägsta pris: | 6250:- |
| Antal kärnor: | 2st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 2st |
| Socket: | AMD Socket FM2 |
| Klockfrekvens: | 3.7GHz |
| Micron-teknologi: | 28 |
| L2-cache (totalt): | 1MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Ja |
| Processortyp: | AMD A-Series A6 |
| Lägsta pris: | 1294:- |
| Antal kärnor: | 2st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 2st |
| Socket: | AMD Socket AM4 |
| Klockfrekvens: | 3GHz |
| Micron-teknologi: | 28 |
| L2-cache (totalt): | 1MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Ja |
| Processortyp: | AMD A-Series A6 |
| Lägsta pris: | 1331:- |
| Antal kärnor: | 4st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 4st |
| Socket: | AMD Socket AM4 |
| Klockfrekvens: | 3.1GHz |
| Micron-teknologi: | 28 |
| L2-cache (totalt): | 2MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Ja |
| Processortyp: | AMD A-Series A8 |
| Lägsta pris: | 686:- |
| Antal kärnor: | 2st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 4st |
| Socket: | AMD Socket AM4 |
| Klockfrekvens: | 3.5GHz |
| Micron-teknologi: | 14 |
| L2-cache (totalt): | 1MB |
| L3-cache (totalt): | 4MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Ja |
| Processortyp: | AMD Athlon 3000 Series |
| Lägsta pris: | 686:- |
| Antal kärnor: | 2st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 4st |
| Socket: | AMD Socket AM4 |
| Klockfrekvens: | 3.5GHz |
| Micron-teknologi: | 14 |
| Integrerad grafikprocessor: | Ja |
| Processortyp: | AMD Athlon 3000 Series |
| Lägsta pris: | 334:- |
| Antal kärnor: | 1st |
| Boxad: | Ja |
| Socket: | AMD Socket 939 |
| Klockfrekvens: | 2.2GHz |
| Micron-teknologi: | 130 |
| L2-cache (totalt): | 0.51MB |
| L3-cache (totalt): | 0MB |
| Processortyp: | AMD Athlon 64 |
| Lägsta pris: | 133:- |
| Antal kärnor: | 1st |
| Boxad: | Nej |
| Socket: | AMD Socket AM2 |
| Klockfrekvens: | 2.2GHz |
| Micron-teknologi: | 90 |
| L2-cache (totalt): | 0.5MB |
| Processortyp: | AMD Athlon 64 |
| Lägsta pris: | 300:- |
| Antal kärnor: | 2st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 2st |
| Socket: | AMD Socket AM3+ |
| Dynamisk frekvensjustering: | AMD Cool'n'Quiet |
| Klockfrekvens: | 2.7GHz |
| Micron-teknologi: | 45 |
| L2-cache (totalt): | 1MB |
| L3-cache (totalt): | 0MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Nej |
| Processortyp: | AMD Athlon II X2 |
| Lägsta pris: | 3557:- |
| Antal kärnor: | 2st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 2st |
| Socket: | AMD Socket AM3+ |
| Dynamisk frekvensjustering: | AMD Cool'n'Quiet |
| Klockfrekvens: | 3GHz |
| Micron-teknologi: | 45 |
| L2-cache (totalt): | 2MB |
| L3-cache (totalt): | 0MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Nej |
| Processortyp: | AMD Athlon II X2 |
| Lägsta pris: | 4495:- |
| Antal kärnor: | 2st |
| Boxad: | Nej |
| Socket: | AMD Socket AM4 |
| Klockfrekvens: | 3.4GHz |
| Processortyp: | AMD Athlon 3000 Series |
| Lägsta pris: | 1180:- |
| Antal kärnor: | 4st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 4st |
| Socket: | AMD Socket AM4 |
| Dynamisk frekvensjustering: | AMD PowerNow! |
| Klockfrekvens: | 3.5GHz |
| Micron-teknologi: | 28 |
| L2-cache (totalt): | 2MB |
| L3-cache (totalt): | 0MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Nej |
| Processortyp: | AMD Athlon X4 |
| Lägsta pris: | 558:- |
| Antal kärnor: | 4st |
| Boxad: | Nej |
| Socket: | AMD Socket AM4 |
| Klockfrekvens: | 3.8GHz |
| Processortyp: | AMD Athlon X4 |
| Lägsta pris: | 6540:- |
| Antal kärnor: | 8st |
| Boxad: | Ja |
| Socket: | AMD Socket AM5 |
| Klockfrekvens: | 4.5GHz |
| Lägsta pris: | 5744:- |
| Antal kärnor: | 8st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 16st |
| Socket: | AMD Socket AM5 |
| Klockfrekvens: | 4.5GHz |
| Lägsta pris: | 7030:- |
| Antal kärnor: | 12st |
| Boxad: | Ja |
| Socket: | AMD Socket AM5 |
| Klockfrekvens: | 3.7GHz |
| Lägsta pris: | 6896:- |
| Antal kärnor: | 12st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 24st |
| Socket: | AMD Socket AM5 |
| Klockfrekvens: | 3.7GHz |
| Lägsta pris: | 11370:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 32st |
| Socket: | AMD Socket AM5 |
| Klockfrekvens: | 4.5GHz |
| Lägsta pris: | 9889:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 32st |
| Socket: | AMD Socket AM5 |
| Klockfrekvens: | 4.2GHz |
| Lägsta pris: | 121853:- |
| Boxad: | Nej |
| Klockfrekvens: | 2.25GHz |
| Lägsta pris: | 5390:- |
| Antal kärnor: | 8st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 16st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.8GHz |
| Processortyp: | AMD Epyc 7003 Series |
| Lägsta pris: | 5308:- |
| Antal kärnor: | 8st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 16st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.8GHz |
| Lägsta pris: | 8995:- |
| Antal kärnor: | 8st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 16st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Dynamisk frekvensjustering: | AMD Pure Power |
| Klockfrekvens: | 3.1GHz |
| Micron-teknologi: | 7 |
| L2-cache (totalt): | 4MB |
| L3-cache (totalt): | 32MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Nej |
| Processortyp: | AMD Epyc 7002 Series |
| Lägsta pris: | 4795:- |
| Antal kärnor: | 8st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 16st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Dynamisk frekvensjustering: | AMD Pure Power |
| Klockfrekvens: | 3.1GHz |
| Micron-teknologi: | 7 |
| L2-cache (totalt): | 4MB |
| L3-cache (totalt): | 32MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Nej |
| Processortyp: | AMD Epyc 7002 Series |
| Lägsta pris: | 7006:- |
| Antal kärnor: | 8st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 16st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.1GHz |
| Processortyp: | AMD Epyc 7001 Series |
| Lägsta pris: | 2336:- |
| Antal kärnor: | 8st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 16st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.1GHz |
| Micron-teknologi: | 14 |
| L3-cache (totalt): | 32MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Nej |
| Processortyp: | AMD Epyc 7001 Series |
| Lägsta pris: | 3691:- |
| Antal kärnor: | 8st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 16st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 3.1GHz |
| Micron-teknologi: | 7 |
| Processortyp: | AMD Epyc 7002 Series |
| Lägsta pris: | 8359:- |
| Antal kärnor: | 8st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 16st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.5GHz |
| Processortyp: | AMD Epyc 7001 Series |
| Lägsta pris: | 11495:- |
| Antal kärnor: | 8st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 16st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 3.2GHz |
| Micron-teknologi: | 7 |
| Processortyp: | AMD Epyc 7002 Series |
| Lägsta pris: | 6390:- |
| Antal kärnor: | 8st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 16st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 3.2GHz |
| Micron-teknologi: | 7 |
| L3-cache (totalt): | 128MB |
| Processortyp: | AMD Epyc 7002 Series |
| Lägsta pris: | 12995:- |
| Antal kärnor: | 12st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 24st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.9GHz |
| Micron-teknologi: | 7 |
| L3-cache (totalt): | 64MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Nej |
| Processortyp: | AMD Epyc 7002 Series |
| Lägsta pris: | 7595:- |
| Antal kärnor: | 1st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 4st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.9GHz |
| Micron-teknologi: | 7 |
| Processortyp: | AMD Epyc 7002 Series |
| Lägsta pris: | 113078:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 32st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.1GHz |
| Micron-teknologi: | 14 |
| L3-cache (totalt): | 32MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Nej |
| Processortyp: | AMD Epyc 7001 Series |
| Lägsta pris: | 14406:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 32st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.8GHz |
| L2-cache (totalt): | 8MB |
| L3-cache (totalt): | 64MB |
| Integrerad grafikprocessor: | Nej |
| Processortyp: | AMD Epyc 7002 Series |
| Lägsta pris: | 8995:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 32st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.8GHz |
| Micron-teknologi: | 7 |
| L3-cache (totalt): | 64MB |
| Processortyp: | AMD Epyc 7002 Series |
| Lägsta pris: | 36060:- |
| Antal kärnor: | 8st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 16st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 3.7GHz |
| Processortyp: | AMD Epyc 7003 Series |
| Lägsta pris: | 113078:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 32st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.2GHz |
| Processortyp: | AMD Epyc 7001 Series |
| Lägsta pris: | 1141:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 32st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.2GHz |
| Integrerad grafikprocessor: | Nej |
| Processortyp: | AMD Epyc 7001 Series |
| Lägsta pris: | 23426:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 32st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 3GHz |
| Processortyp: | AMD Epyc 7002 Series |
| Lägsta pris: | 10039:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 32st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 3GHz |
| Micron-teknologi: | 7 |
| Processortyp: | AMD Epyc 7002 Series |
| Lägsta pris: | 24629:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Ja |
| Antal trådar: | 32st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 3GHz |
| Processortyp: | AMD Epyc 7002 Series |
| Lägsta pris: | 12995:- |
| Antal kärnor: | 32st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 32st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Dynamisk frekvensjustering: | AMD Pure Power |
| Klockfrekvens: | 3GHz |
| Micron-teknologi: | 7 |
| L2-cache (totalt): | 8MB |
| L3-cache (totalt): | 128MB |
| Processortyp: | AMD Epyc 7002 Series |
| Lägsta pris: | 8116:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 32st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.4GHz |
| Processortyp: | AMD Epyc 7003 Series |
| Lägsta pris: | 3774:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 3st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 2.4GHz |
| Lägsta pris: | 9294:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 32st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 3GHz |
| Processortyp: | AMD Epyc 7003 Series |
| Lägsta pris: | 6455:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 3st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 3GHz |
| Micron-teknologi: | 7 |
| L3-cache (totalt): | 128MB |
| Processortyp: | AMD Epyc 7003 Series |
| Lägsta pris: | 14732:- |
| Antal kärnor: | 16st |
| Boxad: | Nej |
| Antal trådar: | 3st |
| Socket: | AMD Socket SP3 |
| Klockfrekvens: | 3.2GHz |
| Micron-teknologi: | 7 |
| Integrerad grafikprocessor: | Nej |
| Processortyp: | AMD Epyc 7003 Series |