| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Rank: | 521 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640M |
| Rank: | 522 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330S |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 523 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6770M |
| Rank: | 524 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 2] 2500S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 525 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Rank: | 526 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 1620 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 527 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 529 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 530 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce 605 |
| Rank: | 532 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Rank: | 534 |
| Processormodell: | Intel Atom D2550 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 535 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Rank: | 536 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 541 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel GMA 3150 |
| Rank: | 542 |
| Processormodell: | Intel Atom D525 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Rank: | 543 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8350 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce 605 |
| Rank: | 548 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2020 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 549 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3615QM |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 550 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2020 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Rank: | 551 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 555 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7340 |
| Rank: | 556 |
| Processormodell: | AMD E-series E2-1800 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2000 |
| Rank: | 557 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 2] 2120 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Rank: | 559 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 560 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 563 |
| Processormodell: | Intel Pentium G645 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce 615 |
| Rank: | 564 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6850 |
| Rank: | 565 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-6100 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Rank: | 566 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 567 |
| Processormodell: | Intel Celeron G1610T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 675MX |
| Rank: | 568 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 569 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 571 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 573 |
| Processormodell: | Intel Pentium G645 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 574 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 575 |
| Processormodell: | Intel Celeron 847 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Rank: | 576 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 3930K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Rank: | 578 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 580 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Nvidia Ion 2 |
| Rank: | 581 |
| Processormodell: | Intel Atom D525 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630 |
| Rank: | 583 |
| Processormodell: | AMD A-series A4-3300 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 584 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce G210 |
| Rank: | 586 |
| Processormodell: | AMD Athlon II X2 250 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 594 |
| Processormodell: | Intel Pentium G645 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel GMA 3600 |
| Rank: | 597 |
| Processormodell: | Intel Atom D2500 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 598 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Rank: | 599 |
| RAM-minne: | 1GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 600 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2020T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Rank: | 601 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7970 |
| Rank: | 602 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8350 |
| RAM-minne: | 16GB |