| Grafikprocessor: | Radeon HD 6950 |
| Rank: | 446 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8120 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Rank: | 447 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 1620 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 448 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3240 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 449 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 12GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Rank: | 451 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Rank: | 452 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430S |
| RAM-minne: | 12GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8570 |
| Rank: | 453 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Rank: | 454 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 455 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 456 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7560D |
| Rank: | 457 |
| Processormodell: | AMD A-series A8-5500 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Rank: | 458 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 460 |
| Processormodell: | Intel Pentium G640 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7770 |
| Rank: | 462 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8350 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 3000 |
| Rank: | 465 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 2] 2377M |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 466 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 467 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Rank: | 469 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Quadro 1000M |
| Rank: | 472 |
| Processormodell: | Intel Xeon E3 1245V2 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 473 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Rank: | 475 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3450 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 476 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Rank: | 478 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 479 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 481 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7450 |
| Rank: | 482 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 483 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 485 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630M |
| Rank: | 486 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3450 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7310 |
| Rank: | 488 |
| Processormodell: | AMD E-series E1-1500 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 490 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Quadro 1000M |
| Rank: | 491 |
| Processormodell: | Intel Xeon E3 1245 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 675MX |
| Rank: | 493 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Rank: | 495 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Rank: | 496 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7450A |
| Rank: | 502 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 503 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 505 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel GMA 3150 |
| Rank: | 507 |
| Processormodell: | Intel Atom D410 |
| RAM-minne: | 1GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 508 |
| Processormodell: | Intel Celeron 847 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Rank: | 509 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Rank: | 511 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7560D |
| Rank: | 512 |
| Processormodell: | AMD A-series A8-5500 |
| RAM-minne: | 12GB |
| Rank: | 513 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8120 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 514 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640M |
| Rank: | 515 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Rank: | 516 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 517 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 518 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7970 |
| Rank: | 519 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |