| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 382 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6530D |
| Rank: | 383 |
| Processormodell: | AMD A-series A6-3620 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Rank: | 385 |
| Processormodell: | Intel Atom N2600 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Rank: | 386 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 387 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2020 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 388 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7340 |
| Rank: | 389 |
| Processormodell: | AMD E-series E2-1800 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 391 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 393 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7850 |
| Rank: | 394 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 3000 |
| Rank: | 395 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 2] 2450M |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6570 |
| Rank: | 396 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 2700K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Rank: | 397 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7310 |
| Rank: | 398 |
| Processormodell: | AMD E-series E1-1200 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 Ti |
| Rank: | 399 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3450 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 620 |
| Rank: | 400 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Rank: | 401 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3240 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Rank: | 402 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7570 |
| Rank: | 403 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630 |
| Rank: | 404 |
| Processormodell: | AMD Athlon II X2 220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Rank: | 405 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 430 |
| Rank: | 406 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 2] 2100T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8670 |
| Rank: | 410 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3227U |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 411 |
| Processormodell: | Intel Celeron G1610 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6850 |
| Rank: | 412 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-4100 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 414 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Rank: | 415 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-6300 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 620 |
| Rank: | 417 |
| Processormodell: | AMD A-series A4-5300 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 418 |
| Processormodell: | Intel Pentium G645 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Rank: | 419 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce 610M |
| Rank: | 420 |
| Processormodell: | Intel Atom D2550 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 421 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Rank: | 422 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3450 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 423 |
| Processormodell: | Intel Celeron G1610 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630 |
| Rank: | 424 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680MX |
| Rank: | 425 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 426 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 427 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8350 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 710A |
| Rank: | 428 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 432 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 610 |
| Rank: | 433 |
| Processormodell: | Intel Celeron 847 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 434 |
| Processormodell: | Intel Celeron G1610T |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 436 |
| Processormodell: | Intel Celeron 847 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 620 |
| Rank: | 437 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 438 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 439 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 690 |
| Rank: | 440 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8570 |
| Rank: | 441 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7540D |
| Rank: | 443 |
| Processormodell: | AMD A-series A6-5400K |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 444 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 16GB |