| Grafikprocessor: | GeForce GT 630M |
| Rank: | 327 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3210M |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 5000 |
| Rank: | 328 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 329 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3120M |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Rank: | 330 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7480D |
| Rank: | 331 |
| Processormodell: | AMD A-series A4-5300 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Rank: | 332 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8570 |
| Rank: | 333 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Rank: | 334 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3450 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 645 |
| Rank: | 336 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce 610M |
| Rank: | 337 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8370D |
| Rank: | 338 |
| Processormodell: | AMD A-series A4-6300 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 339 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 620 |
| Rank: | 340 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7450A |
| Rank: | 341 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 342 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 650M |
| Rank: | 343 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770S |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640M |
| Rank: | 344 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3450 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7650A |
| Rank: | 345 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330S |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX Titan |
| Rank: | 346 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 620M |
| Rank: | 347 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3210M |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 348 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7660D |
| Rank: | 349 |
| Processormodell: | AMD A-series A10-5700 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 350 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 710A |
| Rank: | 351 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce 705A |
| Rank: | 353 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2030T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Rank: | 354 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 5450 |
| Rank: | 355 |
| Processormodell: | Intel Pentium G850 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Rank: | 356 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX Titan |
| Rank: | 357 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 3970X |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7660D |
| Rank: | 358 |
| Processormodell: | AMD A-series A10-5700 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Rank: | 359 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 360 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3630QM |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 361 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 362 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 363 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Rank: | 364 |
| Processormodell: | AMD A-series A8-5500 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630M |
| Rank: | 368 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3210M |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics P4000 |
| Rank: | 369 |
| Processormodell: | Intel Xeon E3 1245V2 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630 |
| Rank: | 370 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630M |
| Rank: | 371 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3230M |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce 610M |
| Rank: | 372 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 373 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Rank: | 374 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7770 |
| Rank: | 375 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 645 |
| Rank: | 376 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 377 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7570 |
| Rank: | 378 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640M |
| Rank: | 379 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3230M |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 380 |
| Processormodell: | Intel Celeron G1610T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 381 |
| Processormodell: | Intel Celeron 1007U |
| RAM-minne: | 4GB |