| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 262 |
| Processormodell: | Intel Pentium G645T |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 675MX |
| Rank: | 263 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 264 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2020 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 265 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 266 |
| Processormodell: | Intel Celeron G550 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 645 |
| Rank: | 267 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX Titan |
| Rank: | 268 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Rank: | 269 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7970 |
| Rank: | 270 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8350 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 271 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 273 |
| Processormodell: | Intel Celeron G1610 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 275 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 276 |
| Processormodell: | Intel Celeron G1610 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 620 |
| Rank: | 277 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630M |
| Rank: | 278 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3230M |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 3000 |
| Rank: | 279 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 2] 2377M |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6670 |
| Rank: | 281 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-6100 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 282 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 283 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 620 |
| Rank: | 285 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7850 |
| Rank: | 286 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-4170 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 287 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 288 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 620 |
| Rank: | 289 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 290 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3317U |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 291 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2020 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Rank: | 294 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Rank: | 295 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 296 |
| Processormodell: | Intel Celeron G1610T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 297 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8670D |
| Rank: | 298 |
| Processormodell: | AMD A-series A10-6700 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7660D |
| Rank: | 299 |
| Processormodell: | AMD A-series A10-5800K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7540D |
| Rank: | 300 |
| Processormodell: | AMD A-series A6-5400K |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7540D |
| Rank: | 301 |
| Processormodell: | AMD A-series A6-5400K |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce 615 |
| Rank: | 303 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3230M |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8570 |
| Rank: | 305 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 12GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Rank: | 306 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 620 |
| Rank: | 309 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 310 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 311 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3110M |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 312 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640M |
| Rank: | 313 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Rank: | 314 |
| Processormodell: | AMD A-series A4-5300 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce G210 |
| Rank: | 315 |
| Processormodell: | AMD Athlon II X2 255 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 580 |
| Rank: | 316 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 3930K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel GMA 3150 |
| Rank: | 317 |
| Processormodell: | Intel Atom D525 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Rank: | 318 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7750 |
| Rank: | 319 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 2] 2100 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630 |
| Rank: | 321 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8470 |
| Rank: | 326 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |