| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4765T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Quadro 2000 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 2670 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | Quadro 2000 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 1650 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 540M |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 2] 2450M |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8970M |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3630QM |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8970M |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3230M |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6670 |
| Processormodell: | AMD A-series A4-3300 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Processormodell: | AMD A-series A4-3300 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6310 |
| Processormodell: | AMD E-series E-350 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6310 |
| Processormodell: | AMD E-series E-350 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 610 |
| Processormodell: | AMD Athlon II X2 220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 Ti |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8350 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8350 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-4100 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8120 |
| RAM-minne: | 16GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Processormodell: | Intel Pentium G860 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 610 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3240 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 Ti |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 Ti |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7870 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX Titan |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 610 |
| Processormodell: | AMD A-series A4-3300 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 Ti |
| Processormodell: | AMD A-series A4-3300 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 Ti |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 Ti |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 3820 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-6350 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7310 |
| Processormodell: | AMD E-series E1-1200 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7540D |
| Processormodell: | AMD A-series A6-5400K |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7850M |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel GMA 3650 |
| Processormodell: | Intel Atom D2700 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 690 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 2687W |
| RAM-minne: | 64GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX Titan |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |