| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 2630 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 5670 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 1] 650 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Processormodell: | Intel Celeron 877 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce 705A |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3240T |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3240T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Processormodell: | Intel Celeron G1610T |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2000 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 2] 2120T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Quadro NVS 310 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8570M |
| Processormodell: | AMD A-series A10-5700 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Processormodell: | Intel Celeron G530 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8570 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8570 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7450A |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 2] 2390T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Processormodell: | Intel Xeon W3550 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Quadro K4000 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 1650 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 2643 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | Quadro 4000 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 2643 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 5570 |
| Processormodell: | AMD Athlon II X2 260 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7750 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-4100 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 5570 |
| Processormodell: | AMD Sempron 140 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 570 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 1] 950 |
| RAM-minne: | 12GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6850 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 1] 760 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6870 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 1] 870 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7660D |
| Processormodell: | AMD A-series A10-5700 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7850 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 3000 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 2] 2365M |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570 |
| RAM-minne: | 4GB |