| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 3000 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 2635QM |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3720QM |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 5770 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5645 |
| RAM-minne: | 12GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 5770 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5620 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 5770 |
| Processormodell: | Intel Xeon W3565 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 5770 |
| Processormodell: | Intel Xeon W3530 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640M |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660M |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660M |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660M |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660M |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660M |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660M |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 650M |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770S |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6970M |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 2] 2400 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 650M |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680MX |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 675MX |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 675MX |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 675MX |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680MX |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 675MX |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680MX |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 12GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 12GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 12GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430 |
| RAM-minne: | 12GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 620 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7650A |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | FirePro V4900 |
| Processormodell: | Intel Xeon E3 1240V2 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Quadro 4000 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 1660 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Quadro 2000 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 1620 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Quadro 4000 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 2620 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Processormodell: | Intel Celeron 847 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 460 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 2] 2500K |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 Ti |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3217U |
| RAM-minne: | 4GB |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3217U |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 1607 |
| RAM-minne: | 32GB |