| Grafikprocessor: | Quadro 600 |
| Rank: | 956 |
| Processormodell: | Intel Xeon E3 1230V2 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 957 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 675MX |
| Rank: | 959 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 961 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3240T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 962 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2020 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 645 |
| Rank: | 964 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7750 |
| Rank: | 965 |
| Processormodell: | AMD A-series A6-5400K |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 966 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Rank: | 967 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8120 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 969 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 970 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics P4000 |
| Rank: | 972 |
| Processormodell: | Intel Xeon E3 1245V2 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Rank: | 974 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 975 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6870 |
| Rank: | 977 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-6100 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Rank: | 978 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 979 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2030 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 980 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Rank: | 982 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 3820 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel GMA 3150 |
| Rank: | 983 |
| Processormodell: | Intel Atom D425 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 Ti |
| Rank: | 984 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7970 |
| Rank: | 985 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce 705A |
| Rank: | 986 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3240T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 610 |
| Rank: | 987 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8350 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 988 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 3930K |
| RAM-minne: | 64GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 989 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2030 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 645 |
| Rank: | 992 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Rank: | 993 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Quadro 1000M |
| Rank: | 994 |
| Processormodell: | Intel Xeon E3 1245 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce 605 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Processormodell: | Intel Pentium G645 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3240 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3450 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 Ti |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7770 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-4350 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 Ti |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX Titan |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770S |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6450 |
| Processormodell: | AMD Athlon II X3 455 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce G210 |
| Processormodell: | AMD A-series A6-3600 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3615QM |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3615QM |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3210M |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3720QM |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3720QM |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3720QM |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3720QM |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3720QM |
| RAM-minne: | 4GB |