| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Rank: | 880 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 1620 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 881 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 884 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 886 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3450 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics P4000 |
| Rank: | 887 |
| Processormodell: | Intel Xeon E3 1245V2 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7450 |
| Rank: | 890 |
| Processormodell: | AMD A-series A8-5500 |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6670 |
| Rank: | 892 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 3930K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Rank: | 893 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3450 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 894 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3225 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7570 |
| Rank: | 897 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Rank: | 898 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Rank: | 899 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 900 |
| Processormodell: | Intel Pentium G645 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 902 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 903 |
| Processormodell: | Intel Celeron 857 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 905 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 906 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7850 |
| Rank: | 907 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-6350 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Rank: | 910 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 911 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 912 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 913 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3240 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Quadro K2000 |
| Rank: | 914 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 1620 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Quadro 3000M |
| Rank: | 915 |
| Processormodell: | Intel Xeon E3 1280 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Quadro NVS 310 |
| Rank: | 917 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Rank: | 919 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 2620 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7970 |
| Rank: | 920 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6410D |
| Rank: | 922 |
| Processormodell: | AMD A-series A4-3420 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8350 |
| Rank: | 923 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220T |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | GeForce 610M |
| Rank: | 924 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 2] 2120 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 925 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3120M |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce 615 |
| Rank: | 927 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6670 |
| Rank: | 928 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-4100 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640M |
| Rank: | 930 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3450 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6950 |
| Rank: | 931 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8120 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7450 |
| Rank: | 933 |
| Processormodell: | AMD A-series A6-3620 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Rank: | 936 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 2620 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 937 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Rank: | 938 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Rank: | 940 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 2643 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 3000 |
| Rank: | 941 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 2] 2500K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7650A |
| Rank: | 942 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 3000 |
| Rank: | 943 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 2] 2500K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 945 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 946 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 948 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6450 |
| Rank: | 949 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8120 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Rank: | 951 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 2620 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 953 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7850 |
| Rank: | 954 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8350 |
| RAM-minne: | 16GB |