| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 807 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 808 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 810 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 812 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3227U |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 813 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Rank: | 814 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Quadro 410 |
| Rank: | 815 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 816 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7540D |
| Rank: | 817 |
| Processormodell: | AMD A-series A6-5400B |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 818 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630M |
| Rank: | 819 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6410D |
| Rank: | 820 |
| Processormodell: | AMD A-series A4-3300 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 823 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 824 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 12GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Rank: | 825 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 826 |
| Processormodell: | Intel Pentium G860 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 828 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2030T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 829 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8120 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 831 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2020T |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 832 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7770 |
| Rank: | 833 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-6300 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 690 |
| Rank: | 834 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 3970X |
| RAM-minne: | 64GB |
| Rank: | 835 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 836 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2020 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Rank: | 837 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 3930K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 847 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 848 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Rank: | 849 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 1620 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7660D |
| Rank: | 853 |
| Processormodell: | AMD A-series A10-5700 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 854 |
| Processormodell: | Intel Celeron 847 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 855 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 857 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Rank: | 858 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 550 Ti |
| Rank: | 859 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 2] 2105 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 860 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 861 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Quadro 600 |
| Rank: | 862 |
| Processormodell: | Intel Xeon E3 1230V2 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 863 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 864 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2030T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630 |
| Rank: | 865 |
| Processormodell: | AMD A-series A10-5700 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 866 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 675MX |
| Rank: | 868 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630M |
| Rank: | 869 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTS 450 |
| Rank: | 870 |
| Processormodell: | AMD Athlon II X2 250 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 871 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Rank: | 873 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 874 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7970 |
| Rank: | 875 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8350 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2000 |
| Rank: | 876 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 2] 2100 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7970 |
| Rank: | 879 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-4100 |
| RAM-minne: | 8GB |