| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 733 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2030 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Rank: | 738 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6320 |
| Rank: | 740 |
| Processormodell: | AMD E-series E-450 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 741 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Rank: | 742 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 743 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2030T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 630M |
| Rank: | 744 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3230M |
| RAM-minne: | 6GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 745 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 746 |
| Processormodell: | Intel Celeron 867 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Rank: | 747 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Rank: | 751 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 2] 2500 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 752 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3240 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7850 |
| Rank: | 753 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Rank: | 754 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX Titan |
| Rank: | 756 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4000 |
| Rank: | 757 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 758 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 759 |
| Processormodell: | Intel Pentium G645T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660M |
| Rank: | 760 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 |
| Rank: | 761 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 762 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470T |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6570 |
| Rank: | 763 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 3820 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 764 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 765 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7340 |
| Rank: | 766 |
| Processormodell: | AMD E-series E2-1800 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Rank: | 767 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 1620 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 768 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640M |
| Rank: | 770 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330S |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 771 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel GMA 3150 |
| Rank: | 772 |
| Processormodell: | Intel Atom D525 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | Nvidia Ion 2 |
| Rank: | 774 |
| Processormodell: | Intel Atom D525 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 775 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8570 |
| Rank: | 776 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3350P |
| RAM-minne: | 8GB |
| Rank: | 777 |
| Processormodell: | AMD Phenom II X4 955 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce G210 |
| Rank: | 778 |
| Processormodell: | AMD Athlon II X2 250 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Rank: | 782 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Quadro K600 |
| Rank: | 783 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 785 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 760 |
| Rank: | 787 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8350 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7310 |
| Rank: | 788 |
| Processormodell: | AMD E-series E1-1500 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 540M |
| Rank: | 791 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 2600S |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel GMA 3150 |
| Rank: | 794 |
| Processormodell: | Intel Atom D525 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 645 |
| Rank: | 795 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Rank: | 796 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 650 Ti |
| Rank: | 797 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 798 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8320 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 799 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 3930K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7570 |
| Rank: | 801 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Quadro K2000 |
| Rank: | 802 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 2620 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 520M |
| Rank: | 805 |
| Processormodell: | Intel Atom D2550 |
| RAM-minne: | 2GB |