| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 665 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570K |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 666 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Rank: | 667 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770S |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 620 |
| Rank: | 668 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Rank: | 669 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 615M |
| Rank: | 670 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3230M |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 671 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2020 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6670 |
| Rank: | 673 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7850 |
| Rank: | 676 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-4100 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Rank: | 677 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7770 |
| Rank: | 678 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-4100 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Rank: | 681 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 682 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 660 |
| Rank: | 683 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4670K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 684 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2120 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 770 |
| Rank: | 685 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX Titan |
| Rank: | 687 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| Rank: | 688 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 689 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6410D |
| Rank: | 690 |
| Processormodell: | AMD A-series A4-3420 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Rank: | 691 |
| Processormodell: | Intel Pentium G2020 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 693 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7770 |
| Rank: | 694 |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-6100 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 695 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Rank: | 696 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4570S |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 620 |
| Rank: | 697 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 698 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 590 |
| Rank: | 699 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 2700K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7950 |
| Rank: | 701 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 570 |
| Rank: | 702 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 2600K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 703 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3570 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 704 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 4250 |
| Rank: | 705 |
| Processormodell: | AMD Athlon II X2 250 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 640 |
| Rank: | 706 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3225 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 780 |
| Rank: | 707 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 6570 |
| Rank: | 710 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 2] 3930K |
| RAM-minne: | 64GB |
| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Rank: | 712 |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 1650 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 713 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7470M |
| Rank: | 714 |
| Processormodell: | Intel Pentium G645 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2000 |
| Rank: | 718 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 2] 2120 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8570 |
| Rank: | 719 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | VIA Chrome9 HC3 |
| Rank: | 720 |
| Processormodell: | VIA Nano X2 U4205 |
| RAM-minne: | 2GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 721 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3330 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 724 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 7970 |
| Rank: | 726 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 3] 3770K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 650M |
| Rank: | 727 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470S |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 680 |
| Rank: | 728 |
| Processormodell: | Intel Core i7 [Gen 4] 4770K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 645 |
| Rank: | 729 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 4] 4430 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 730 |
| Processormodell: | Intel Core i5 [Gen 3] 3470 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 2500 |
| Rank: | 731 |
| Processormodell: | Intel Core i3 [Gen 3] 3220 |
| RAM-minne: | 4GB |